درباره ما

امروزه اینترنت یکی ازاجزای جدایی‌ ناپذیر زندگی انسان‌ها است که با پیشرفت وتوسعه شبکه‌های مخابراتی امکان دسترسی به آن بوسیله تلفن‌های همراه تقریبا در همه جا امکان‌پذیر است. یکی ازویژگی‌های این دسترسی به اینترنت ظهور قابلیت‌های جدید است. یکی ازاین قابلیت ها استریمینگ ویدئو است. همچنین باگسترش یوتیوب، اینستاگرام، اپارات، این شیوه از پخش فیلم و تصاویر اکنون بسیاری از مخاطبان را جذب خود کرده است.

بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی از این بستر برای بهتر دیده شدن و تبلیغات حرفه ای خود استفاده می‌کنند. حتی بسیاری از افراد از طریق تبلیغات و ایجاد سرگرمی بوسیله همین شبکه‌های اجتماعی امرار معاش می‌کنند. 

قابلیت ارسال پیام و مشاهده همزمان در کلاس ها و سمینارها و وبینارها به شدت به کار می‌آید. شما می‌توانید با استفاده از استریمینگ ویدئو به راحتی فایل‌های آموزشی خود را آماده و آن را برای کاربران خود ارسال کنید و همزمان به سؤالات آن‌ها نیز پاسخ دهید.

گروه مدیافای با گردآوری جوانان با تجربه و متخصص در زمینه‌های گوناگون شبکه و IT، نرم‌افزار و برنامه‌نویسی، صدا و تصویر، گرافیک، کارگردانی، صدابرداری و تصویربرداری امکانات منحصربفردی را در اختیار علاقه‌مندان این حوزه قرار می‌دهد.

تهیه امکانات منحصربفردی همچون ایجاد سامانه اختصاصی با همکاری CDN های برزگ در دیتاسنترهای سراسر جهان جهت پوشش گسترده و زنده رویدادها و مراسمات با تامین و اجرای صفر تا صد ملزومات آن و نوآوری‌هایی نظیر ایجاد بستر ارتباط زنده point to point بصورت بومی از جمله فعالیت‌های برجسته این گروه است.

گروه مدیافای باتجربه‌ی همکاری با رسانه ملی  و نهادهای مختلف در پروژه‌های عملی و مجازی آماده همکاری با تمامی مجموعه‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی جهت ارائه بهترین خدمات می‌باشد.

همچنین باعث افتخار و سربلندی است که به عنوان کوچکترین خادمان اهل‌ بیت عصمت و طهارت خدمتگزار هیئات و اماکن مذهبی باشیم.